Скринька для прикрас і ювелірних виробів трирівнева з дзеркалом Casegrace SP-01111 Pink

Модель:
Виробник: Casegrace
0
В наявності
1400 грн.-25 % 1044 грн.
Знайшли дешевше?

Ювелірна скринька - це ідеальне місце для зберігання ваших прикрас. Якщо ви часто втрачаєте сережки, не можете знайти улюблену каблучку, то ось чому ця скринька стане вашою незамінною річчю:


Переваги:

  • Відділення створені з м'яким оксамитом, що захищає делікатні та цінні речі від подряпин. Зовнішня сторона зроблена з якісної штучної шкіри.
  • Три рівня відділення для кілець, підвісок, брошок, сережок, браслетів та інших прикрас. Кожна прикраса дбайливо знаходиться на своєму місці, а у вас є зручний доступ до цінних речей.
  • Зручна застібка забезпечить надійне і безпечне зберігання ваших прикрас, тож ви можете бути впевнені в їхньому збереженні.
  • Завдяки своєму спокійному дизайну, без принтів і акцентів шкатулка легко прикрасить ваш інтер'єр і матиме чудовий вигляд на туалетному столику.
  • Дзеркало всередині дає возвожность приміряти прикрасу в той же момент як ви його дістали.


Характеристики:

  • Колір: Рожевий
  • Вид: Органайзери для прикрас
  • Форма: Квадратна
  • Особливості: З дзеркалом
  • Матеріал корпусу: Штучна шкіра
  • Розміри: Висота 125 мм Ширина 120 мм Довжина (мм) 170


Комплектація:

  • Шкатулка.
  • Упаковка. 
Вид Органайзери для прикрас
Колір Рожевий
Країна-виробник товару Китай
Матеріал корпусу Штучна шкіра
Особливості Із дзеркалом
Розмір Маленькі
Форма Квадратна
Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
icon_viber Viber icon_teleg Telegram